Bayan Pileli Pantolon Modelleri

Bayanlar için kıyafet ve moda oldukça önemli bir konudur. Her bayan daha tarz görünmek ister. Aynı zamanda modayı erkeklere nazaran daha dikkatli takip eder. Bu durumda da bayanlar için giyim bir tık erkeklere göre öndedir. Son dönemin modasına baktığımızda ise karşımıza pileli pantolon modelleri çıkmaktadır. Dümdüz detaysız pantolonlar modanın karanlığına gömülürken pileli pantolonlar moda dünyasını kasıp kavurmaktadır. Hem son derece rahat oluşu hem de tarz görüntü ise tüm bayanları hayran bırakan pileli pantolonlar son yılların en trend kıyafeti seçilmiştir.

Bel kısmından başlayan pileler aşağı doğru açılarak tarz bir görüntü sergilemektedir. İster dar parça ister bol paça şeklinde seçim yapabileceğiniz bu modeller gardırobunuz da en güzel yeri hak ediyor.

Renk olarak genel de açık tonlar da beyaz, pembe, nude tonlar tercih edilse de iş yemeklerinde, davetler de daha koyu ve şık görüntüsü ile siyah, kahve, bordo tonlar ön plana çıkıyor.

İster düğünde, ister şık bir davette, ister doğa gezisinde her ortama uyabilen bu pantolonlar ile artık hayatınız çok kolay olacak.

Geniş pileler ile uçuş uçuş modeller tercih edebilir yahut daha dar pileler ile vücudunuza oturan dar kesim modeller tercih edebilirsiniz. Hem gömlek hem de tişört ile kolaylıkla kombin yapabileceğiniz pileli pantolonlar ile tarzınızı konuşturabilir ve herkesi hayran bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir