Chattur Sizlere En İyi Arkadaşlık Ortamını Sunuyor

Arkadaşlık Sitesi Hakkında

 
İnternet ortamında her şeyi bulabilmemiz ve her zaman internete erişebilmemiz kolaylığı ile birlikte arkadaş kazanmak da çok kolay hale geldi. Erişim sağlayabileceğiniz güvenilir ve güvenilir olmayan çok sayıda sohbet siteleri bulabilmek mümkün.

 
Arkadaşlıkların internet ortamında sağlam olmadığı düşüncesine sahip bazı insanlar var. Ancak güvenli ve tedbirleri alınmış, kaliteli bir sitede arkadaş edinmek de arkadaşlığımızı ilerletebilmek de son derece sağlam olur.
Sitemizde istediğiniz özellikteki kişilere ulaşabilmeniz ve sonrasında da sohbet ortamına uygun koşullarda sohbetlerinizi devam ettirerek karşınızdaki insanı yakından tanıma şansına sahipsiniz.

 
Aynı duygu ve düşüncelere sahip olduğumuz bir insan ile doyumsuz sohbetlere girerek, soru cevap şeklinde karşımızdakini daha yakından tanıyabiliriz. Bu şekilde tanışma ile gerçekleşmiş bir arkadaşlık, dostluk veya ikili sıcak ilişkiler daha sağlam temeller üzerine atılır.

 
Karşınızdakini Kandırmayın

 
Karşınızdaki insanlara istedikleriniz, bekledikleriniz ve aradıklarınız konusunda açık olun. Ne kadar açık olursanız aradığınız insanlara o kadar yakın olduğunuzu anlayacaksınız. Nasıl ki hepimiz karşımızdaki insanlardan dürüstlük ve netlik bekliyorsak sizler de karşınızdakilere o şekilde yaklaşın.

 
Sitemiz üzerinden yapacağınız sohbetlerde dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise karşınızdaki insanlara karşı saygılı davranmak. Bu koşullar altında istediğin özelliklerdeki arkadaş bul, istediğin diyaloğu kur.

 
Sitemizde karşılaştığınız tüm profiller gerçek insanlardan oluşmaktadır. Herkesin duygu ve hisleri olduğunu bilerek, onları incitmeden kendinizi ifade etmenizi beklemekteyiz. Hiçbir üyemizin sitemizde haksızlığa uğramasını, kasti olarak üzülmesini, aşağılanmasını veya hakarete uğramasını kabullenmeyiz.

 
Sizlerden gelebilecek herhangi bir şikayet durumunda, en kısa süre içerisinde inceleme başlatılır. İnceleme sonucunda haksızlığı yapan ya da saygı çerçevesini aşan her kimse, sonucun belirlenmesi doğrultusunda gerekli caydırıcı cezalar uygulanır. Caydırıcı cezalara rağmen sitemizdeki huzuru bozmaya çalışan profiller bir daha siteye üye olamamak üzere sitemizden uzaklaştırılırlar.

 
Arkadaş  Ara

 
Uzun süreli ilişki ya da arkadaşlık değil de kısa süreli paylaşımlar içerisinde bulunmak isteyen bay ve bayan kullanıcılarımız da vardır. Sizler de bu arzuyu taşıyanlardansanız partner ara şeklinde bir arayış ile aradığınıza ulaşabilirsiniz. Sitemiz her talebe cevap verebilir. Sizleri de beklemekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir